تبلیغات
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه - قتل عام خونین در حاشیه تهران
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 4 شهریور 1388
 
مردی در شهر قدس یا همان قلعه حسن خان سابق در حومه تهران شب گذشته 7 نفر را با شلیك گلوله از پای درآورد و 5 نفر دیگر را زخمی كرد. پلیس قاتل را دستگیر كرده است

جام جم آنلاین: مردی در شهر قدس یا همان قلعه حسن خان سابق در حومه تهران شب گذشته 7 نفر را با شلیك گلوله از پای درآورد و 5 نفر دیگر را زخمی كرد. پلیس قاتل را دستگیر كرده است.

قاتل كه مردی میانسال بود، به دلایل نامعلوم با استفاده از اسلحه کلاشینکف ابتدا زن و دو فرزندش را كشت و سپس 4 نفر دیگر ازهمسایگانش را به رگبار بست .

بنا بر این گزارش، قاتل كه از سابقه شرارت برخوردار بود و به "ممد دوزاری"(دوریالی) شهرت داشت، پس از قتل اعضای خانواده اش، با اسلحه و حدود 800 گلوله به پشت بام ساختمان محل سكونتش رفت و اقدام به تیراندازی به رهگذران و همسایگان كرد.

این حادثه ساعت 19 دیروز در خیابان جانبازان شهر قدس رخ داد و در جریان آن، علاوه بر اعضای خانواده قاتل، 4 تن از همسایگانش كه از پنجره ساختمانها یا خیابان او را تماشا می كردند، با تیراندازی او كشته و 5 نفر نیز زخمی شدند.
هنگام وقوع حادثه، پلیس وارد عمل شود اما چون نتوانست كاری از پیش ببرد، نیروهای یگان ویژه نیروی انتظامی عملیات خود را علیه قاتل آغاز و او را پس از شلیك گلوله هایش دستگیر كردند
طبقه بندی: حقوق جزا، 
ارسال توسط آتیه
آخرین مطالب
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه ارتباطی با رشته حقوق دارید ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin