تبلیغات
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه - تودیع و معارفه رییس مركز امور مشاوران وكارشناسان حقوقی قوه قضاییه
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه

 


 

رییس حوزه ریاست قوه قضاییه در جلسه تودیع و معارفه رییس مركز امور مشاوران و كارشناسان حقوقی قوه قضاییه خاطرنشان كرد: امروز این مركز به شكوفایی رسیده و این شكوفایی حاصل مدیریت شایسته مركز بوده است...

حجت الاسلام والمسلمین علی خلفی در جلسه تودیع و معارفه رئیس مرکز امور مشاوران وکارشناسان حقوقی قوه قضاییه خاطرنشان کرد: امروز این مرکز به شکوفایی رسیده و این شکوفایی حاصل مدیریت شایسته مرکز بوده است.

به گزارش خبرنگار اداره کل روابط عمومی وتشریفات قوه قضاییه ، رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه در این جلسه با تقدیر از زحمات 8 ساله حجازی گفت: مدیریت خوب ایشان سبب شده است که با تعداد نیروی کم استفاده شده در این مرکز هیچ کدام از دستگاههای مشابه با آن قابل مقایسه نباشند و افتخار این خدمت تا به همیشه ثبت می‌شود.

وی در ادامه تودیع را تغییر موقعیت خدمت و تغییر مکان انجام تکلیف دانست و گفت: اگر انسان به این نکته مهم توجه کند متوجه می‌شود که در هر شرایطی باید وظیفه انسانی خود را انجام دهد و با این تفکر است که هیچ‌گاه در شرایط تودیع قرار نمی‌گیرد زیرا انسان همیشه در پیشگاه خالق خود نسبت به انجام تکالیف و وظایف مسئول است.

حجت الاسلام والمسلمین خلفی افزود: باید به پست‌های دنیوی که بازیچه‌ای بیش نیستند از نگاه حضرت علی (ع) نگریست زیرا به قول مولای متقیان دنیا و مسئولیت‌های ظاهری آن در جایی ارزش دارد که بتواند حقی را احیا و باطلی را ابطال کند.

رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه تأکید کرد: آیت الله شهید بهشتی  از خادمان نظام اسلامی بود که مورد هجمه و توهین دشمنان بود و منزلت ایشان هنگامی مشخص شد که به شهادت رسید، در حالیکه این بزرگان هیچگاه از توهین مردم دچار احساس و تغییر نشدند زیرا برای خدمت و انجام وظیفه آمده بودند.

وی در پایان با معرفی عبدالرضا مومنی به عنوان رئیس جدید مرکز ابراز امیدواری کرد که امسال شاهد شکوفایی هرچه بیشتر قوه قضاییه باشیم همانگونه که رهبر معظم انقلاب و آیت الله آملی لاریجانی تأکید بر شکوفایی بیشتر دارند.

براساس این گزارش در ادامه حجازی درخشش و موفقیت کار مرکز را مرهون کارگروهی دانست وگفت: از مجموعه هیئت اجرایی که در این راه ما را یاری کرده‌اند سپاسگزارم و خداوند را شاکرم که از شروع به کار ما در سال 1380 تا به امروز، این مرکز به درخت تناوری تبدیل شده است که بیش از 50 هزار نفر در آن اشتغال به خدمت دارند.

در پایان نیز مومنی رئیس جدید مرکز مشاوران و کارشناسان حقوقی قوه قضاییه با بیان برنامه‌ها و سیاست‌های خود : هدف اولیه در امور جاری بالابردن سطح کاری کارمندان و ارتقا کیفی و افزایش سطح علمی کارشناسان و وکلای پذیرفته شده برای خدمت بیشتر در جامعه است.

 طبقه بندی: اخبار حقوقی ، 
ارسال توسط آتیه
آخرین مطالب
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه ارتباطی با رشته حقوق دارید ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin