تبلیغات
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه - شوخی 20 مرد افغان‌ به مرگ ختم شد
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 دی 1388
شوخی 20 مرد افغانی با مرگ یكی از آن‌ها به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ ساعت 10 شب چهارشنبه 23 دی امسال مأموران كلانتری 140 باغ فیض از طریق مركز فوریتهای پلیسی 110 تهران از وقوع یك حادثه با خبر شدند.
مأموران با حضور در یكی از بیمارستان‌های غرب تهران دریافتند یك مرد جوان تبعه افغان به دلیل نامعلومی پس از انتقال به بیمارستان فوت كرده است.
روشن بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات مأموران از همراهان این مرد جوان آغاز شد تا این كه این افراد مدعی شدند متوفی به یك‌باره بی‌حال شده و فوت كرده است.
وی ادامه داد: این نكته به شدت مشكوك به نظر رسید به همین دلیل دستور بررسی محل وقوع این حادثه صادر شد تا در صورت وجود افراد دخیل در مرگ این مرد این افراد دستگیر شوند.
وی افزود: با حضور در محل حادثه مشخص شد 20 نفر از اتباع افغانی موجود در این محل مدعی‌اند در حین شوخی با متوفی بوده‌اند كه این فرد بی‌حال شده و فوت كرده است.
بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: بیش‌تر این افراد پس از بررسی‌های لازم آزاد شدند اما یكی از آن‌ها كه همگی معتقدند وی بیش‌تر با متوفی شوخی می‌كرده و یك‌بار هم متوفی را به سمت دیوار هل داده كه در نتیجه آن متوفی با دیوار برخورد كرده است، بازداشت شد.
وی گفت: تحقیقات برای مشخص شدن علت مرگ این مرد جوان در دست بررسی است
طبقه بندی: حقوق جزا، 
ارسال توسط آتیه
آخرین مطالب
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه ارتباطی با رشته حقوق دارید ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin