تبلیغات
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه - ماموران حراست قلابی
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1388
 
مأمور حراست قلابی به 16 فقره سرقت و آزار و اذیت زنان جوان در پاركی در تهران اعتراف كرد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس صبح روز 22 آذر امسال زن جوان با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران بزرگ پرده از راز یك حادثه هولناك برداشت.
این زن جوان در مقابل بازپرس دادسرای جنایی مدعی شد توسط یك مرد حدودا 30 ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته و سپس اموالش به سرقت رفته است.
این زن جوان ادامه داد: روز قبل زمانی‌كه در پارك طالقانی با یك مرد جوان در حال قدم زدن و صحبت در خصوص تشكیل زندگی‌شان بوده است مردی كه خود را مامور حراست پارك معرفی كرده به آنها نزدیك شده و پس از ضرب و شتم مرد جوان این دختر و پسر را از یكدیگر جدا كرده و هر كدام را از سمت و سویی متفاوت از هم به خارج پارك هدایت كرده است.
این زن گفت: زمانی‌كه قصد خروج از پارك را داشتیم به یكباره همان مامور حراست پارك كه نامزد من را مورد ضرب و شتم قرار داده بود به من حمله كرد و مورد آزار و اذیت قرار داد.
قندی‌زاده بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران بزرگ درباره این پرونده گفت: با اعلام شكایت این زن تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارق و متجاوز آغاز شد تا اینكه حدود 40 روز بعد ماموران موفق شدند این مرد را حوالی شهر تهران شناسایی و در یك اقدام ضربتی وی را دستگیر كنند.
وی افزود: این مرد جوان تاكنون به 16 فقره سرقت و آزار و اذیت زنان و جوانان با شیوه ذكر شده اعتراف كرده اما تاكنون تنها 7 مورد از قربانیان این فرد شناسایی شده‌اند.
وی ادامه داد: از تمام شهروندان كه در پارك‌های تهران به این شیوه مورد ضرب و جرح قرار گرفته و سپس اموال آنها به سرقت رفته و مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند می‌خواهیم تا به دادسرای امور جنایی تهران شعبه هشتم بازپرسی مراجعه كنند و اطمینان داشته باشند هویت آنها نزد بازپرس پرونده محفوظ می‌ماند و صرفا شكایت آنها در جهت افزایش طول مدت مجازات این فرد استفاده می‌شود.طبقه بندی: حقوق جزا، 
ارسال توسط آتیه
آخرین مطالب
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه ارتباطی با رشته حقوق دارید ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin