تبلیغات
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه - دادسرای جنایی به محل جدید انتقال یافت
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1388
 
با گذشت حدود چهار سال از استقرار دادسرای امور جنایی تهران در میدان انقلاب، این دادسرا به ساختمان سابق مجتمع قضایی شهید مفتح واقع در سه‌راه آذری انتقال یافت...

با گذشت حدود چهار سال از استقرار دادسرای امور جنایی تهران در میدان انقلاب، این دادسرا به ساختمان سابق مجتمع قضایی شهید مفتح واقع در سه‌راه آذری انتقال یافت.

قاضی فخرالدین جعفرزاده، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی ایسنا تصریح كرد: پس از حدود چهار سال، دادسرای جنایی كه در یك ساختمان استیجاری در میدان انقلاب مستقر بود، به محل سابق مجتمع قضایی شهید مفتح واقع در سه‌راه آذری كه ساختمانی متعلق به خود دادگستری است، انتقال یافت.

وی افزود: پس از بازدیدی كه معاون محترم اداری مالی قوه‌ی قضاییه، جناب آقای كهزادی و ریاست محترم دادگستری كل استان تهران جناب آقای آقایی از دادسرای امور جنایی داشتند، تمهیدات لازم برای انتقال این دادسرا به ساختمانی مناسب اندیشیده شد كه نهایتا حسب دستورات این مسوولان و هم‌چنین با پی‌گیری‌های مجدانه‌ی دادستان محترم تهران جناب آقای جعفری دولت‌آبادی، این امر به نتیجه رسید و دادسرای جنایی به ساختمانی مناسب منتقل شد.

معاون دادستان تهران با تقدیر از مسوولانی كه پی‌گیری‌های لازم را برای انتقال دادسرای جنایی به ساختمان جدید داشتند، از شهروندان و مراجعان خواست كه از روز شنبه 17 بهمن ماه به محل جدید این دادسرا مراجعه كنند.

جعفرزاده تاكید كرد: دادسرای امور جنایی تهران با تمام توان به تحقیق درخصوص پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، سرقت مسلحانه، سرقت مقرون به آزار، فقدانی افراد، سرقت وسایل نقلیه و كیف‌قاپی می‌پردازد.

به گزارش ایسنا، ساختمان جدید دادسرای جنایی پایتخت در سه‌راه آذری، خیابان جرجانی، جنب سیلو، پلاك 20، محل سابق مجتمع قضایی شهید مفتح مستقر شده است.
طبقه بندی: اخبار حقوقی ، 
ارسال توسط آتیه
آخرین مطالب
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه ارتباطی با رشته حقوق دارید ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin