تبلیغات
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه - تعویق دادگاه یک فرمانده سابق ناجا
قانون - بانک مقالات حقوقی و قضایی میعادگاه

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 اسفند 1388
 
رییس كل دادگستری استان تهران با اشاره به تجدید جلسه رسیدگی به اتهامات یك فرمانده سابق نیروی انتظامی در دادگاه كیفری استان تهران، گفت: ادامه رسیدگی به این پرونده به اسفندماه موكول شد.
رییس كل دادگستری استان تهران با اشاره به تجدید جلسه رسیدگی به اتهامات یك فرمانده سابق نیروی انتظامی در دادگاه كیفری استان تهران، گفت: ادامه رسیدگی به این پرونده به اسفندماه موكول شد.

به گزارش ایسنا سید علیرضا آوایی اظهار كرد: با توجه به وجود نواقصی در پرونده و لزوم استماع شكایت شكات و همچنین با توجه به این‌كه لازمه رسیدگی به این پرونده بررسی توامان به كلیه جرایم است، قضات شعبه 76 دادگاه كیفری استان تهران رسیدگی را به زمان دیگری موكول كردند.

وی همچنین درباره تعلیق قضات متهم در ارتباط با پرونده كهریزك، گفت: تا الان تعلیقی صورت نگرفته است.

رییس كل دادگستری استان تهران درباره ضرورت تعیین سخنگوی قوه قضاییه به ایسنا گفت: در قوه قضاییه سخنگو نیاز داریم. در حال حاضر مسوولیت زیادی بر دوش دستگاه قضایی است و این دستگاه دارای یكسری نقاط قوت و اشكال است كه اشكالات ما را همه از جمله روزنامه‌ها، مطبوعات، دولت و دیگران می‌گویند، حق‌شان است كه بگویند ما هم استقبال می‌كنیم. برای اینكه بیان اشكالات اگر صادقانه و منطقی باشد برای رفع اشكالات به ما كمك می‌كند و متوقع نیستیم كه كسی اشكالات ما را نگویید اما ما جایی كه اقدام مثبت، زحمات و تلاش همكاری قضایی را منعكس كند، را نداریم.

وی در ادامه گفت: دستگاه قضایی روزنامه و نشریه ندارد و تنها یك نشریه داخلی دارد. یك قوه هستیم در حالی كه هیچ ابزار تبلیغاتی در اختیار ما نیست و حتی سخنگویی نیز نداریم كه بیاید و بگوید ما در تشكیلات این اشكال را داریم اما كارهای خوبی نیز انجام داده‌ایم، به نظرم وجود سخنگو در قوه قضاییه خیلی ضروری است


طبقه بندی: اخبار حقوقی ، 
ارسال توسط آتیه
آخرین مطالب
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه ارتباطی با رشته حقوق دارید ؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin